UltraSurf Download
5

UltraSurf Download

Tüm bilgiler

UltraSurf, Yasaksı sitelere Giriş Programı

Ultrareach Web Corporation tarafınca Geliştirilmiş Olan Bir Program Olan UltraSurf’ün ilk Geliştirme sebebi Çinde Yaşamış Olan web Kullanan Kişilere Özğür Ve Emniyetli Bir Online Ortam Temin Etmekti.

Bu Maksatla Yollara Düşen Yazılım Şuan Gezegenimiz üstünde en oldukca Kullanılmakta Olan Engellenmiş İnternet Sitelerine Giriş, anti-sansür Ve Şahsi web Gizliligi Koruma Yazılımı Olan Dıkkat Çekiyor Ve Milyonlarca Kişi tarafınca Kullanılır.

Kullananlara Gizliligi, Güvenligi Ve Özgürlügü Bir Arada Yapan en Sevilen Yazılımlardan Bir Adeti Olan UltraSurf ile web üstünde Kimliginizi Gizleyip Anonim Olan Gezinerek Gizliliginizi Koruma Altına Alabilir, sanayi Standardındaki Yüksek Şifreleme Algoritması yardımıyla Data Transferinizi Şifreleme Yaparak Emniyetinizi Koruma Altına Alabilir Ve web Sansürü Kapsamasında yasaklanmış Olan  İnternet Sitelerine Ulaşım Saglama Yaparak Özğür netin Tadına Varabilirsiniz.

PekalaUltraSurf Ne Yapabilir?

  • Düzgüsel Yollarda Ulaşım Saglayamadıgınız web İnternet Sitelerine Giriş Yapmanıza İmkan Saglar
  • UltraSurf’ün Proxy Sunucuları ile Pcniz içinde Gerçekleşmiş Olan Data Alış Verişini Şifreleme Yapar
  • Ziyarette Bulundugunuz internet sayfaları üstünde IP Adresinizi Gizlemeye Alır Ve internet sayfaları yalnız UltraSurf’ün Proxy Sunucularinin IP Adresini Görür.

Kendi Proxy Sunucuları Yardımı İle Kullanan Kişilere Tam Olarak gizli saklı, Emniyetli Ve Özğür Bir web Yapan UltraSurf ile İsteginiz Dogrultusunda Bütün Siteleri Huzur İçinde Ardınıza Her Hangi Bir iz Bırakmadan Ziyarette Bulunabilirsiniz.

Yasaklanmış Olan Ve Engellenmiş Olan İnternet Sitelerine Giriş İçin Seçilebilecek en başarı göstermiş Yazılımlar içinde Kendisine yer Bularak Gezegenimiz üstünde her Gün Milyonlarca Kişi tarafınca Kullanılıyor Olan UltraSurf’ü derhal Pcnize İndirip Özğür netin Keyfini Çıkartabilirsiniz.

Not: UltraSurf Yapısı sebebiyle bazı Virus Yazılımları tarafınca zararı dokunan Program Olan Algılayabilir.

Bu yüzden Alacagınız Bir İkaz sebebiyle Telaş Yapmanıza gerek kalmamıştır.

Antivirüs Programınızı dönem dışı Bırakıp, Yazılımı Zahmetsiz Biçimde Kullanırsınız.

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 0 Oy Kullanıldı - Ortalama 0 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
UltraSurf Download için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü