Start Menu 10 indir
0

Start Menu 10 indir

Tüm bilgiler

Start Menu 10 indir

 

?

Ücretsiz Bir Başlat Menusü konfigürasyon Yani Yapılandırma Yazılımıdır

Start Menu 10 Kullananlara windows 8’Mail Kutunuzu Başlat Menusü Ek Yapma Ve windows 10’un Standart Başlat Menüsü nü Seçimlerine bakılırsa Yapılandırama Olanagı Vermekte Olan Bir Başlat Menusü Yazılımı Olan Denebilir.

Pcnizde Ücretsiz Olan İndirerek Yararlanabileceginiz Bir Yazılım Olan Start Menu 10 yardımıyla windows 8’in En Oldukca Büyük problemi Olan Başlat Menusü Noksanlıgını Piyasadan Kaldırıyorsunuz.

Standart Başlat Menüsü nü windows 8’Mail Kutunuzu Taşımakta Olan Yazılımın Türkce Destegine haiz Olması da Çok Güzel de Bir yönü.

Yazılımlar Menusü, Arama Özelligi, çalıştır komutu, denetim masası ikonu, Sık Kullanılmakta Olan Dosyalara Ve Dosyalara Basit Ulaşım Olanagı Start Menu 10 ile beraber Gelmiş Olan Güzel Özellikler.

Start Menu 10, windows 10 Ve öteki İşletim Sistemlerde Başlat Menüsü nü de Güzelleştirilebilmekte Ve Rahat Kullanımı Olan Özellikler Ekleme Yapıyor.

Normal Durumlarda Başlat Menüsünde Klasör ikonuyla Listelenmiş Olan Yazılımları Start Menu 10 Yazılım ikonlarıyla Daha Güzel Gözükür Ve Daha Basit erişilebilir Şekle Getirilebilmekte:

 

Start Menu 10 indir

Start Menu 10 İle Başlat Menüzünde ki Yazılımları Gruplara Ayırabilmektesiniz. Bu Sebeble İhtiyaçlarınıza yönelik Yazılım Ve Yazılımları Daha Basit Bulabilmektesiniz:

Start Menu 10 indir

Start Menu 10 Sık Kullanmış Oldugunuz Yazılım Ve Yazılımlar İçin Bir Akıllı sıralama Oluşturmakta. Yakın süre İçerisinde Çalıştırmış Oldugunuz Yazılım Ve Yazılımlar Burda Listelenmekte:

Start Menu 10 indir

Start Menu 10’ün Çok Güzel de Bir Özelligi Pc kapatma Seçenegi İçin zamanlama Olanagı Vermesi. Bu Sebeble Başlat Menusü üstünden Pcnizi Belirlemiş Oldugunuz zamanda kapanacak Biçimde Programlama Yapabilmektesiniz:

Start Menu 10 indir

Start Menu 10 Ayarlarından Başlat menünüz İçin Tema belirleyebiliyor, Başlat Butonunun görünümünü değiştirebiliyor, menü büyüklüğünü ayarlayabiliyorsunuz.

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 1 Oy Kullanıldı - Ortalama 5 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Start Menu 10 indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü