Nox App Player İndir
0

Nox App Player İndir

Tüm bilgiler

Nox App Player İndir

 

?

Nox App Player Android Cihazlar İçin Yazılılmış Olan Uygulamaları ve Oyunları Windows Kurulu Bir Bilgisayarda  Çalıştırarak İster Bilgisayarda Android Oyun Oynamanıza İsterseniz Android Uygulamaları Bilgisayarda Çalıştırmanıza Yarar

Nox App Player,  Oyunları Pcde Oynama şeklinde Bir Fikriniz var ise Seçebileceginiz Bir Yazılım.

BlueStacks Kadar Tanınmış Olmasada Ve Onun kadar Güzel Olmasad  En Son Çıkan Oyunları Bile rahatça Kasıntı Yapmadan Oynatması ile Tercih Sebebi Olabilir.

Pc’nize parasız İndirerek Kullanacagınız  Simulatörleri içinde BlueStacks’den sonrasında Seçilebilecek ikinci Yazılım Nox App Player Derim.

Ara Yüzü rahat Tasarlanmış Oldugundan Ötürü İster google Play store üstünden Arzu Ederseniz de Pcnize İndirmiş Oldugunuz .apk Klasörünü Sürükleyip Bırakma Yapıp istediğiniz Oyunu Yükleyerek Oynama Talihine Sahibisiniz.

Oyunları mouse Ve  Mausunuzlaoynayabilmenin yanı sıra Oyun Kontrol Gücünüz ilede Oynama Talihine Sahibisiniz.

ister root’lu Arzu Ederseniz de Rootlamadan Kullanacagınız Emulatorünü Sıkıntısızca Kullanmanız İçin Pcnizin Yüksek Donanıma haiz Olması gerekmiyor.

ister windows XP Kullananı Olun Arzu Ederseniz Microsoft’un En Yeni İşletim Sistemi windows 10’u Kullanın Yazılımı Sıkıntısız Kullanabilmektesiniz.

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 2 Oy Kullanıldı - Ortalama 3.5 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Nox App Player İndir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü