iTunes indir
0

iTunes indir

Tüm bilgiler

indir

ITunes v12.9.1.4 Bir Tıkla Full indir

Karşınıza Çıktı Yeni ITunes. Mühim seviyede Kolaylaştırılmış Çaları, Tam Olarak tekrardan Planlanmış Magaza’sı Ve ICloud Özellikleri İle Şu Ana Kadar ki Eniyi ITunes’u oldukca Begeneceginizden Eminiz.

 Bütünüyle tekrardan Dizayn Edilmiştir.

ITunes Müzik Dosyalarınızı, Videolarınızı Ve Tv Showlarınızı Bulmayı Ve Bunların Tadını Çıkartmayı Daha keyifli Şekle Getirir. Mükemmel Bir Baştan Bir Başa Dizaynı, Arşivlerinizdeki Her Bir Albüm, Video – Film yada Tv Showu İçin Olan hususi Dizaynları Ve Magazada yı Her Tıkladıgınızda Şahsi tavsiyeler Almayı oldukca Hoşunuza Gidecek.

Yeni Bir Magaza.

ITunes store Tam Olarak tekrardan Dizayn Edilmiştir Ve Bundan Sonra Neylerin Yeni bulunduğunu Daha Basit Görebilceniz Ve Yeni Favorileri Bulabileceginiz muhteşem Bir Tasarıma haizdir.

Satın Alınanları iCloud dan Çalın yada Oynatmaya Başlayın.

Satın Aldıgınız Ve iCloud da Bulunan Muzikler, Videolar Ve Tv Showları Bundan Sonra Arşivlerinizde Gözükür. Bunları Görebilmek İçin apple kimlik Bilgilerinizle Giriş Yapmanız Yeterli Olur. Bunları direkt iCloud dan Çalmak yada Oynatmak İçin Çifte Tıklama Yapın Ve Yahut Bir Cihazla Eş Zamanlama Yapıp Çevrim Dışı İken Dinlemek İçin Bir Klonunu Yani Kopyasını Download Edin.

Sırada\’ki.

sırada Hangi Parçanın Çalınacagını Bundan Sonra oldukca Basit bir halde Görürsünüz, Hemide Bir Tane Yerden. ortadaki Ekran da Sırada\’ki simgesini tıkladığınızda çalınacak parçalar anında Gözükür. Dahası İsteginiz Dogrultusunda süre Bu parçaların sırasını değiştirebilir, Parça ekleyebilir yada parçaları atlayabilirsiniz.

Yeni Mini Çalar.

Bundan Sonra oldukca Daha azca alanda oldukca daha çok Şey Yapma İmkanınız Mevcuttur. Mini Çalar, neyin çaldığını göstermenin yanı sıra Bundan Sonra Albüm resmini de ihtiva eder, Sırada\’ki hususi durumunu sunar Ve çalınacak Yeni parçaları aramayı kolaylaştırır; Bunların tümünü Daha minik Ve Daha şık Bir tasarımla gerçekleştirir.

Geliştirme Yapılmış Arama.

ITunes’da aradığınızı bulmak asla Bu Kadar Basit olmamıştı. Bir Yapmanız ihtiyaç duyulan Arama alanına yazmak; arşivinizin tamamında Bulunan neticeleri anında görürsünüz. Her Hangi Bir sonucu seçtiğinizde ITunes Sizleri direkt ona götürür.

Oynatım eşzamanlama.

ICloud Bundan Sonra Bir filmdeki yada Tv Showundaki yerinizi anımsar. Benzer filmi yada kısmı Iphone’unuzda, Ipad’inizde, iPod touch’ınızda yada apple Tv’nizde Oynatmaya Başladıgınızda, Tam Olarak Kaldıgınız Yerden Daim eder.

 

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 1 Oy Kullanıldı - Ortalama 5 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
iTunes indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü