Format Factory indir
0

Format Factory indir

Tüm bilgiler

Format Factory indir

 

?

?

Sevilen Bütün Film, Ses Ve fotoğraf Formatlarını Kendi aralarında Dönüştürebilmek İçin Kullanacagınız Tam Olarak Ücretsiz Bir Multimedia Dönüşüm Yazılımıdır

Şuana Kadar hiçbir Uzantısı öteki Bir Biçime Yani Formata Dönüştürebilmeyi Denemeye Çalıştınız mı?

Yanıtınız Evet İse, güvenilir Olun ki Dönüşüm Yapma İşini süratli bir halde Yerine Getirebilmek İçin değişik Ayarlara gerek kalmadan Basit bir halde Yapacak Yazılımı bulmanın Zorlu bulunduğunun farkındayım.

İşte bu aşamada Multimedia Klasörlerini Kendi aralarında Dönüştürebilmek İçin Kullanacagınız Biçim Factory yardımıyla Dönüşüm Yapma İşini süratli Ve Basit bir halde Yapacaksınız.

Bütün windows İşletim sistemleri üstünde Çalışma Yapan, parasız Ve Bir Çok Geliştirilmiş özelliğe haiz Olan Bu Yazılım hakkaten Yaşamınızı Basitleştirecek.

Yazılımın Ara Yüzünden Bahsini Açmadan ilkin Kendi aralarında dönüştürmenize izin Vermiş Oldugu Klasör formatlarından anlatmak isterim.

Film Dönüşüm Yapma, Ses Dönüşüm Yapma Ve Dahası fotoğraf dönüştüme işlemlerinin Hepsini Yapabileceginiz

Format Factory :

MP3

AVI

3GP

MOV

MKV

AMR

MMF

M4A

MP2

ICO

TIF

TGA

PCX

şeklinde malum Klasör Uzantılarını desteklediği şeklinde Şuana Kadar adını duymadığınız Daha Bir Çok Klasör uzantısı İçin Destek Sunar.

Yazılımın AraYüzü Çokca çekici Ve iyi organize Edilmiş durumdadır.

Bunun Yanı Sıra Program oldukca Rakamda Klasör uzantısını işlemek İçin değişik Araçları Kullanmakta Olmuş Olsa da, Rahat Kullanımı Olan AraYüzü üstünde İsteginiz Dogrultusunda Bütün Ayarları Kolaylıkla Yapabilirsiniz.

Eger Biçim Factory ile beraber Gelmiş Olan standart AraYüz hoşunuza gitmediyse, halihazırda yer edinen öteki değişik AraYüz seçeneklerinden faydalanabileceğiniz şeklinde, temanın değişik Renk Seçimlerini de Denersiniz.

Biçim Dönüşüm Yapma işlemlerinin yanı sıra Dvd Ve Cd’ler üstünde yer edinen Şarkı Ve Dataları durağan(durgun) Harddiskiniz üstüne Kayıt Edebilir,

seçmiş Oldugunuz Diskler üstündeki Dataları iso Formatında arşivleyebilir Ve Dahası iso Klasörlerini Daha da Sıkıştırıp CSO Formatında Dönüştürüp saklayabilirsiniz. Tercih Tam Olarak Size ilişkin.

Klasör Dönüşüm Yapma Ayarları esnasında ortalamanın üstünde Bir Verim sergileyen Biçim Factory, bilhassa Oldukca Büyük Klasörserleri Dönüşüm Yapma Ayarları normalden Daha Uzun sürebilmektedir.

Bu aşamada Dönüşüm Yapma İşlemlerinin tamamlanmasını beklemenize gerek kalmamıştır.

Dönüşüm Yapma İşlemi tamamlandıktan sonrasında Pcnizi kapatacak Biçimde lüzumlu Ayarları Yapıp, Pcnizin başından uzaklaşabilirsiniz.

Desteklediği Bir Çok Klasör Uzantısı uzantısı Ve Dönüşüm Yapma İşini hatasız Olan sonlandırması sebebiyle Piyasada Kullanabileceginiz Eniyi Dönüşüm Yapma Araçları içinde yer edinen Biçim Factory Bir Çok Ürün Kullanıcısının ilk Seçenekleri içinde yer almıştır.

Not: Yazılım Kurulumu esnasında değişik Yazılım kurulumları Ve vasıta çubuğu Eklenti teklifleri Sunar.

Bundan dolayı Kurulumu adımları esnasında Karşınıza Çıkan seçeneklere Dıkkat etmenizi tavsiye ederiz.

Biçim Factory Özellikleri:

  • Bütün Sevilen Film, Ses, fotoğraf Formatlarını Kendi aralarında Dönüşütürme Özelligi.
  • Hasar görmüş Film Ve Ses Klasörlerini onarma.
  • Multimedia Klasörserleri boyutlarını değiştirebilme Olanagı.
  • Iphone, iPod İçin Multimedia Klasör Desteği.
  • Fotograflar İçin zoom Yapabilme, döndürme Ve etiketlendirme Desteği.
  • Dvd Rip Özelligi.
  • MP4/WMV/FLV/MPEG formatlarındaki Klasörleri MP3 Formatında Dönüşütürme Olanagı.
  • Png, BMP, Jpg Destegi Olan damga basma Özelligi.
  • Film Kesme

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 1 Oy Kullanıldı - Ortalama 5 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Format Factory indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü