Firefox Quantum İndir
5

Firefox Quantum İndir

Tüm bilgiler

indir

Quantum Download

2 kat Daha süratli

%30 Daha Az Ram Tüketimi

Tamamen Yenilenen Yeni Firefox !

Firefox Quantum windows İşletim Sistemli Pc Kullananları İçin Planlanmış,Çok Az hafıza Tüketen, Daha Hızlı ÇalışanModernize yapıda Bir web tarayıcısı.

Mozilla Firefox’un standart sürümüne nazaran oldukça Daha süratli Çalışma Yapan, Daha azca kaynak Biten, modernize edilmiş AraYüz Yapan BirWeb tarayıcısı karşımızda.

Mozilla Firefox’un standart sürümüne nazaran 2 kat Daha süratli Çalışma Yapan Ve %30 Dahaazca hafıza Biten Bir İnternet Tarayıcısı olmasının Monitörün Görüntüsü almaya izin Vermesi, Yer imlerini Pocket’a Kayıt Etme Tercihi sunması, reklamları Ve seyircileri engellemesi (sayfaların %44’postalarınızı Kadar Daha süratli yüklenmesini Sağlamakta Ve gezdiğiniz sayfalara ilişkin reklamların Karşınıza çıkması Bloke Ediyor Yani Engelliyor), Cihazlar arası Senkronize Edilmesi (oluşturulan Sekmeler Ve Yer imleri) İle Dikkatleri Üzerine Toplayan Yeni Kuşak Web İnternet Tarayıcısı Firefox Quantum, google Chrome’a kıyasla sayfaları oldukça Daha süratli açıyor.

Verimi başta Olmak suretiyle Her şeyiyle yenilenmiş Bir Firefox Olan tanıtılan Firefox Quantum’u yukarıdaki bağlantıdan Direkman Pcnize  erek Denersiniz.

Degildir Dili Şimdilik İngilizcedir

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 1 Oy Kullanıldı - Ortalama 5 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Firefox Quantum İndir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü