EZ Game Booster Download
5

EZ Game Booster Download

Tüm bilgiler

, Pcnizin Hızını Yükselterek, Oyunları Daha iyi Oynamanıza Yarayan Bir Pc İvme Kazandırma (Hızlandırma) Yazılımıdır.

EZ Game Booster, Gerekli Olmayan Ayarları Kapatıp Ve Pc Kaynaklarının Kullanmasını Optimize Edip Oyun Tecrübelerinizi Geliştirme Yapan, Bir Çeşit Oyun Hızlandırma Programıdır

EZ Game Booster, Pc Kaynak Kullanmasını tekrardan Düzenleyip Ve Geri Planda Çalışma Yapan Ve Sisteminizi Kasabilecek Gerekli Olmayan Yazılımları Kapatıp, Geliştirilmiş Biroyun Tecrübenin Tadını Çıkartmanızı elde eden Bir Program Parçası Olan Adlandırır.

Kara Ve Mavi Tonlarda Planlanmış Yazılımın Ana Menüsünde İki değişik Kısım Görünür.

Sol panelde, Verimi çoğaltmak İçin Ulaşabileceginiz Kaynak Kategorileri Görünürken, Sag Bölümde Degişiklik Yapabilir Özellikler Dair daha çok detay Bulursunuz.

Aracın En mühim Noktası, Geri Planda Çalışma Yapan Gerekli Olmayan Ayarları Ve Görevleri Tanımlamanıza Ve Onları İptal Etmenize destek Olur.

Netice Olan; İşlemcimiz, Rem Ve Ekran kartınızın Oynama İsteginiz Dogrultusunda Bilgisayar Oyununda kafi Verimi Vermedigi Vaziyetlerde Yazılımı Denersiniz. Ayriyetten Olan, Yazılım, genel anlamda Oynadıgınız Oyunların Yüklenmesini Ve Çalışmasını Süratlenmesini elde eden Faydalı Bir Disk Bir Araya Getirme Gereci da ihtiva eder. Bu Yazılımın, Değişiklik Yapabilen Ve Bu Sebebten İşletim Sisteminin Hızını Hızlandırabilen windows Gereçlerine Hızlıca Ulaşmanızı elde eden Faydalı Bir Kısım Bulundurmakta Oldugun da Vurgulamalıyız.

windows Vazife Yöneticisi, DirectX Tanı Gereci, Verim İzleyicisi, Oyun Denetleyicileri Ve Zor Ayarları, CPU’nuz, EZ Game Booster İle Görüntülenen Ve Değişiklik Yapabilen başlıklar Olan Önümüze Çıkar.

Oyun Tecrübelerinizi Yükseltecek Bir Yazılım arıyorsanız, Katiyen Bu Yazılıma Göz Gezdirmelisiniz.

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 0 Oy Kullanıldı - Ortalama 0 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
EZ Game Booster Download için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü