Easy Video Cutter indir
5

Easy Video Cutter indir

Tüm bilgiler

indir

En İyi Video Dönüştürücü Programlarından Easy Film Cutter indir 

Easy Film Cutter Windows Bilgisayarınızda  Film Klasörleriniz Kesebileceginiz Ve Kesmiş Oldugunuz Bolümleri değişik Film Formatlarına Dönüştüreceginiz Ve Bu Dosyalarınızı Android Ve ios Cihazlarınızda Bir Film Düzenleyicidir.

Easy Film Cutter Kendinden da Anlaşılacagı benzer biçimde Film Klasörlerini Kırpmak (Kesmek) İçin Kullanacagınız Bir Film Düzenleyicidir.

AVI, ASF, MOV, FLV Ve RM Film Biçimleri üstünde Kesme İşini Yapabileceginiz Yazılım, Her Etapdan Pc Kullananı tarafınca Basitce Kullanılır.

Kullanan Kişi Arkadaşı Bir Ara Yüze haiz Olan Yazılım üstünde Düzenleme Yapmak İsteginiz Dogrultusunda Klasörleri Klasör Yöneticisi yardımıyla Yazılım içine aktarabilirsiniz.

Ne Yazık ki Yazılım Sürükleyip Bırakma Yöntemi Desteklemez.

Kullanması Bayagı Basit Olan Yazılım üstünde Bir Yapmanız ihtiyaç duyulan Filmi Kırpmak (Kesmek) İsteginiz Dogrultusunda Başlangıç Ve Bitiş Çizgilerini Tanımladıktan sonrasında Hangi Film Formatında Hangi Dosyaya Kayıt Etmek Arzu ettiginizi Seçmektir.

Ayarlama Ayarları esnasında Yazılım içinde yer edinen Media Player yardımıyla Ön İzleme Yapar Ve Keseceginiz Bolümleri durağan(durgun) Diskinize MP4, AVI, FLV, VMW Ve MOV Biçimlerinde Kayıt Edebilirsiniz.

Film Kesme Ve Dönüşüm Yapma İşini Bayagı süratli bir halde Yerine Getirmiş Olan Easy Film Cutter, Sistem Kaynaklarınızı da Bayagı Yumuşak bir halde Kullanır.

Topluca Kesme Ve Dönüşüm Yapma İşini Destekleme Yapmayan Yazılım üstünde Kesmiş Oldugunuz Ve Dönüştürülecek Olan Video Dosyalarının İsmini Tanımlama Talihine da haiz Degilsiniz.

Netice Olan Easy Film Cutter, Yapması ihtiyaç duyulan Meslegi Tam Olarak Anlamı İle Yerine Getirmiş Olan Basit Kullanışlı Ve başarıya ulaşmış Bir Program Olan Dıkkat Çekiyor. Bu yüzden Bütün kullanıcılarımıza Film Kesme Ayarları İçin Easy Film Cutter’ı Öneririm.

Easy Film Cutter Özellikleri:

  • Kesilmiş Olan Film Klasörlerini Flash SWF Formatında Dönüşütürme
  • Kolay, Basit Kullanışlı Ve Kişiselleştirilebilir AraYüz
  • .SRT Ve .SUB uzantısına haiz altyazılı Videolar İçin Destek
  • Multiple (Çoklu) Dil Desteği
indir
Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 0 Oy Kullanıldı - Ortalama 0 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Easy Video Cutter indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü