ComboFix indir
5

ComboFix indir

Tüm bilgiler

Terminatörü  Tek Tıkla Son Sürat Full Download

Programı ComboFix

amvo virüsünden kurtulmak İçin En İyi Yazılım ComboFix

Bir malware  Olan Combofix Flash Bellek Ve ender de Olmuş Olsa Dikkat Etmeden Yazılan Cd’lerden bulaşan Amvo.exe İsimli zararı olan Autorun Klasörünü başarı göstermiş bir halde Pcnizden Siliyor.

Amvo.exe Nedir ??
Sevilen Antivirüs Programların Hemen Hemen Hiç Birinin Tam Olarak Çözüm Saglayamadıgı Bu zararı olan Yazılım Kendisini system32 Dosyasının Alt Bölümüne Atıyor. En Riskli Özelligi İse İşletim Sisteminize Geçtikten sonrasında Kendisini Klonlaması Ve Saklaması.

Amvo.exe‘nin Hasarları Nedir ??
Bulaştıgı İşletim Sisteminin Hızını Tamamen Düşüren Bu zararı olan Yazılım bununla birlikte “Gizli saklı” Durum da Olan Dosyalara Ulaşmasını Bloke Ediyor Yani Engelliyor, Program Geçtikten sonrasında “klasör Seçenegi > görünüm” Bölümü Üzerinden Bütün Dosyaları Gözükür Yapmış Olsanızda netice Farklı Olmuyor.

Amvo.exe‘den Iyi mi Kurtulurum?
ComboFix’i Pcnize Download Edin Ve Masa Üstüne aldıktan sonrasında Çalıştırmaya Başlayın (Vista Kullanıcıları Yazılımın üstüne Sag Tuş İle Tıklama Yaptıktan sonrasında “Yönetici Olan çalıştır” Seçenegini Kullanmak Gereklidir). Eger Pcniz “Emin Kip”te Degilse etken Olan Bütün Güvence Programlarını Ve Pencereleri Kapatın. Karşınıza Çıkan Talimatlara “Evet/Yes” Deyip İlerleme Yapın, süratli Bir Tarama Yapmadan sonrasında ComboFix Gerekli Olanı meydana getirecek Ve neticeleri C:’nin içine attığı log Klasöründe Size Bilgi Verecektir.

Tavsiye: Autorun Şeklindeki Bu tip zararı olan Programlardan Kısmi Olarak de Olmuş Olsa Korunmak İçin Pcnize Takmış Oldugunuz Flash Bellek Ve Cd’leri Otomatik Olarak başlangıç Tercihinden Değildir “bilgisayarım”dan Alakalı Sürücünün üstüne Sag Tuş İle Tıklayarak “Araştır Tabından (Sekmesinden) Açabilmenize yarar Var

 

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 1 Oy Kullanıldı - Ortalama 5 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
ComboFix indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü