Battlefield 1 indir
5

Battlefield 1 indir

Tüm bilgiler

indir

Dünyaca Ün Yapmış  FPS Oyunu Serisi Bu sefer Birinci Dünya Savaşı‘nda

Battlefield 1 Daha evvel Zamanın değişik Periyotlarında Misafir Bulunmamızı elde eden meşhur battlefield Serisinin 5. Oyunu.

electronic Arts Ve DICE, Serisinin En Son Oyununda değişik Bir Adlandırmasıyla Gitti.

Standart Bir FPS Serisi Olan battlefield Serisinin 5. Oyunu Olması ihtiyaç duyulan Bu Oyun Önceki Zamanlarda Geçmiş Olan hikayesiyle Baglı Durumda Olan battlefield 1 İsmini Alıp Önümüze çıktı. battlefield 1, bizi harp Oyunlarında Çok Sık İşlenmeyen 1. Dünya savaşı Konulu Bir Rivayete çağrı Etmekte. Oyun da Yedek Bir 1. Dünya savaşı Senaryosuna şahit Olmaktayız

Ve Bu muharebede yer edinen Bir Erin bakış açısından Savaşı deneyim Ediyoruz.

battlefield 1’in senaristliği süresince İşgal Altındaki fransız İllerini, italyan Alpleri’ndeki Geniş Haritaları Ve Arabistan’ın Kurak Çöllerini Ziyaret Ediyoruz Ve Bu bölgelerde düşmanlarımızla savaşıyoruz.

battlefield 1 bizlere Bir piyade Olan harbe katılmanın Yanısıra döneme özgü kara, deniz Ve hava Araclarını kullanma Olanagı da Vermekte. Tanklar, motorlar, uçaklar Ve dev harp gemileri kullanabileceğimiz Araçlar içinde.

 

battlefield 1’de yer edinen sernaryo modunun haricinde Oyunun multiplayer modunda Online arenalara çıkabilir Ve 64 Karakter devasa savaşlara dahil Olursunuz.

Serisinin bundan önceki Oyununda tanıştığımız dinamik ortamlar battlefield 1’de de korunuyor.

battlefield 1’in Güzel yönü Oyunun Türkce Destegine de haiz Olmuş Olacak Olması. Osmanlı Devleti‘nin dahil Oldugu 1. Dünya savaşı’nı mevzu alan battlefield 1’de Bu desteğin Olması kaçınılmazdı.

battlefield 1’in Tasarımcısı DICE, Frostbite Oyun motorunun En Son Uyarlamasında bizlere görsel Bir şölen Sunmakta. battlefield 4’te Bir fazlaca Vasıflı grafiklerle karşılaşmıştık. 2013’te Çıkan battlefield 4 halen günümüzün Eniyi grafiklere haiz Olan FPS Oyunları içinde.

battlefield 1 Windows Oyunlar Kategorisinde En İyilerdendir Ve Tavsiyemizdir

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 0 Oy Kullanıldı - Ortalama 0 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Battlefield 1 indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü