Asphalt 9 Legends indir
5

Asphalt 9 Legends indir

Tüm bilgiler

9: Legends indir

Efsaneleşmiş Yarışmacılara Doello Yapın!

ip  Bilgigayarınızda Efsane otomobil Yarışı Yapın

Gameloft’un Android, ios Sonra windows Platformunda Çıkaracagı Yeni otomobil Yarışı Oyunu Asphalt 9: Legends’da efsaneleşmiş Yarışmaya Katılanlar Biraraya Gelmekte.

Evrenin Eniyi Yarışcı Sokak Yarışlarına Doello Yapın!

Gameloft’un Bütün Platformlarda En fazlaca Download Edilen otomobil Yarışı Oyunu Asphalt’ın 9. Oyunu Asphalt 9: Legends Türkce İsmiyle Efsane Olanlar İsmiyle Önümüze Çıkmakta.

Mobillerin arkasından Bilgisayar Ortamında Bizi Karşılamakta Olan otomobil Yarışın da Hiç Bir Oyun da Olmayan Ferrari, Porsche, Lamborghini, W Motors benzer biçimde Sevilen İmalatçıların 50’den Çok Sanat Ürünü Sizleri Beklemekte.

Otomobil Modelleri daima Oldugu benzer biçimde Göz Almakta.

Rüyalarımızı Süslemekte Olan Ultra Hiper Arabalardan Bir Tanesini Seçerek Yavaşlamadan Yarışmaya Başlamaktasınız.

ister Gerçek Yarışmacılara Karşı ister minimum Gerçek Bir Oyuncu Kadar iyi Yarışcı Etkin suni zekaya Karşı Yarışıyorsunuz.

60’dan Çok sürem Ve 800’ün üstünde Yarış içeren Kariyer modunun Yanı Sıra değişik liğlerde 1 İle 8 Yarışmacılara Karşı Online Yarışmaya Katıldıgınız Gezegenimiz Serisi Çoklu oyunculu Modu da Oynamanızı Arzu Ederim.

Full Oynamak için Satın Almanız Gerekmektedir.

direksion Hakimiyetini Basitleştiren, Eglence, Hıza Dikkatimizi Vermemizi elde eden Yenilikci Sürme denetim Sistemi Touch Drive, Topluluk Yarışmaları Olan Özetini Çıkartabilecegim Klüp Özelligi Ve Oynadıkca Keşifler Yapabileceginiz Bir Çok Yeni Özelliklerele beraber Gelmiş Olan Asphalt 9: Legends, HDR Desteği de Sunmakta.

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 0 Oy Kullanıldı - Ortalama 0 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Asphalt 9 Legends indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü