Apple Store indir
5

Apple Store indir

Tüm bilgiler

Uygulamasını indir

Apple Store Programı Download

Apple Store 

Apple Store Apple Firmasının Kendi Satış Magazalasına Mobil Cihazlarımız Aracılıgıyla Ulaşabilecegimiz Rahat Kullanımı Olan Bir Yazılımdır

apple store, Binlerce Uygulamanın Ve apple Aksesuarın Yer almış olduğu Magazalara Göz Gezdirmek İçin Kullanılabilecek fonksiyonel Bir Yazılım.

Bütünüyle parasız Olan Sunulmuş Olan Ve Hem Iphone Hemide Ipad Cihazlar üstünde Zahmetsiz Olan Kullanılan Bu Yazılım İle apple Tarafından Yapılmış Birçok değişik Ürün Dair düşünce Sahip Olursunuz.

Yazılım İle Yapacaklarımızın Limiti Geniş Bir Kitleye Ulaşmış. Her Hangi Bir Cihazımız üstünden Başladıgımız Bir Alışverişi öteki apple Cihazımız üstünden Tamamlamak Bu Alanda Sunulmuş Olan Özelliklerinden Bir Adeti. Bu Sebeble Hem Vakitten tutum Edebiliyoruz Hemide Sepetimize Ekledigimiz Ürünleri Kayıp Yaşamadan Alışveriş Yapmaya Daim Ediyoruz.

Geliştirilmiş Filitreleme Tercihi yardımıyla Etrafımızdaki apple Satış Yerlerini Bulur, apple Ürünlerine Bakabilir, Bu Ürünlere meydana getirilen Yorumları Açıp Okuyabilir Ve apple Ürünlerini Satın Alırız. Yazılım Bulundugumuz Yeri otomatikman Algılayıp Satış Yerlerini Bu Bilgiye nazaran Göstermekte.

apple store Easypay Servisine de Destek Sunmakta. Satın Almayı Arzu ettigimiz Ürünlerin Ücretini apple’ın Ödeme Sistemini Kullanıp Yapabilirsiniz.

Eger Sizde Bir apple Kullanıyorsanız apple store’u Aygıtlarınızda kesinlikle Bulundurmanız Gerekli.

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 0 Oy Kullanıldı - Ortalama 0 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Apple Store indir için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü