Adobe Photoshop CS6 Download
5

Adobe Photoshop CS6 Download

Tüm bilgiler

 

CS6 indir

Adobe Photoshop CS6

Adobe Photoshop CS6 Çıktı . Yeni Photoshop Versiyonuda Önümüze Çıkma İhtimali Olan Bütün Yeni Çıkan Özellikleri derhal Deneme Arzu Edenler Yazılımın tecrübe etme Versiyonunu Kullanırlar.

Not: Adobe Photoshop CS6 Yüklemeleri bundan Sonrasında Creative Cloud üstünden Yapılmaktadır. Bundan dolayı Creative Cloud üstünden Download Etmek İsteginiz Dogrultusunda Adobe Photoshop Versiyonunu Seçip Download Etme Yani İndirme Sürecine Başlamak Gereklidir.

Adobe Photoshop CS6 Kullanmaya Taktim Edildi. Pek oldukca Yeni Özelliklerele Önümüze Gelmiş Olan Yazılım bil hassa Gelirtirme Yaptıgı Film Düzenleyicisiyle Dıkkat Çekti.

En ustalaşmış fotoğraf Ayarlama Gereci Olan Tanıdıgımız Adobe Photoshop, Yeni Versiyonu CS6 ile birlikte Film Ayarlama Araclarını Çoğalttı Ve Geliştirmelerde Bulundu. Uzun Lafın Kısası Bu Version Film projesi Hazır Hale Getirenlerin Gönlünde Taht Kurmayı Amaçlıyor. Film kısmına Film Geçişleri, Filitrelemeler, Ton Ayarları, Ton Tipleri Ve Anımasyonlar benzer biçimde Yeniliklerr var. Bu Yeniliklerr Bir Tane Yazılımdan Ayrılmadan hem Resim Hemide Film Düzenleme Yapmak İçin Getirdi.

Verim İyileştirlmelerinin öne çıkmış olduğu CS6 Bu sürümde kullandığı “Mercury” Resim (Grafik) motoruyla Daha süratli Ve akıcı Bir emek verme ortamı yaratmanın ardında. En oldukca Kullanılmakta Olan Photoshop Araçları Bu Yeni Resim (Grafik) motoruyla tekrardan tasarlandı Ve Açıga Daha da Yüksek Bir Bir Verim çıktı. Bu sürümde “Patch” aracındaki Gelişmeler ilgi çekici türden olacağa Benzemekte. Yazılımı Deneme Yapanların ilk kontrol edecekleri vasıta kesinlikle “Patch” Gereci olmalı.

Adobe Photoshop CS6 Temasında ( Arayüzünde ) de Degişiklik Yapmaya Giderek Daha Rahat Kullanımı Olan Ve şık Bir Şekle Getirdi. Adobe’un 2012’nin ikinci Bölümünde Kullanmaya geçireceği “The Creative Cloud” ile beraber Adobe Photoshop CS6 Clouda (Buluta) taşınacak böylece Yazılımın lisans detayları, Yedek Alma seçenekleri benzer biçimde Bir Takım işlemler Netten Yapma İmkanı Olacak.

Paylaşımını Yaptıgımı Adobe Photoshop CS6 Deneme Sürümüdür , Satın Alma İşlemi Yaptıntan Sonra Adobe Photoshop CS6 Full Olacak Ve Adobe Photoshop CS6 Tam Sürüm Olarak Kullanacileceksiniz

 

indir

Yazılımı Oylamak İstermisiniz ?
[Toplam 0 Oy Kullanıldı - Ortalama 0 Puan]

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Adobe Photoshop CS6 Download için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü